Rubriky
Firmy

Chcete na dovolenou a sháníte levné letenky?

Rozhodli jste se, že letošní dovolenou, i přes komplikace s pandemií koronaviru, přece jen strávíte v zahraničí, ať už u moře, anebo třeba v severních zemích u fjordů, či v Americe? K tomu budete zcela určitě potřebovat letenku, a to co možná nejlevnější. Naše společnost se na levné letenky Levné letenky specializuje – online systém prohledává všechny letové možnosti známých a oblíbených leteckých společností a poté vám můžeme nabídnout akční letenky do celého světa za jedinečné ceny. Velice oblíbené jsou také letenky super last minut – pro zájemce, kteří se rozhodují spontánně, podle svých okamžitých možností nebo nálady.

jet-3473061_960_720

Jak si u nás můžete letenku rezervovat? Je to velice jednoduché.

Na našich webových stránkách si zadáte především termín a pak odkud chcete letět a cíl cesty. Zároveň je nezbytné uvést, zda potřebujete letenku jednosměrnou, anebo poletíte do vybrané destinace a zase zpět. Dále je potřeba zadat třídu, kterou hodláte cestovat, počet osob (dospělí i děti), a jestli volíte přímý let, anebo cestu s mezipřistáním. Sami si můžete zvolit i konkrétní leteckou přepravní společnost, anebo můžete nechat její výběr na nás. V aplikaci Letenky si vyberte, chcete-li ceny letenek uvést podle letového řádu, anebo konečné ceny s letištními poplatky.

A pak už jen sbalit vše potřebné a vyrazit do světa za odpočinkem, poznáváním, anebo za dobrodružstvím.

travel-4865665_960_720

Na našem webu se také dovíte informace o ochraně cestujících. Existují situace, kdy máte nárok na přiměřenou kompenzaci. Může to být zpoždění letu o víc než tři hodiny, dalším důvodem pro náhradu je přesměrování letu na jiné letiště, snížení přepravní třídy, odepření nástupu na palubu letadla, poškození, anebo ztráta zavazadla, a další. Tento nárok na odškodnění vyplývá z nařízení EP a Rady EU, a je platný pro všechny občany Evropské Unie.

Při uplatňování nároku na kompenzaci se můžete obrátit na naši společnost a my vám se vším poradíme a pomůžeme. V případě potřeby se na nás obraťte online, a naši advokáti a specialisté na zákaznickou péči individuálně posoudí váš případ. V případě, že spor vyhrajete, naší odměnou bude menší procentuální provize. Jinak jsou naše služby zcela zdarma.