BLUR – inovativní péče pro Vaši krásu

Make-up je osvědčená klasika v péči o pleť, která dokáže zakrýt nedokonalosti. Ovšem musí se s ním umět pracovat, dobře jej nanést, vybrat správný odstín i texturu. Pokud něco z tohoto zanedbáte, je to na pleti vidět a výsledek nevypadá přirozeně. Navíc make-up špiní oblečení a vyprat zbytky líčidla z halenky bývá docela problém.
upravená žena
A právě z tohoto důvody přišly kosmetické firmy na trh s novou péčí, která se jmenuje blur. Jak jistě víte, toto slovo v angličtině znamená zamlžit či zastřít. A právě na tomto principu tyto přípravky fungují. A nejen to, pracují i jako péče, což znamená, že pleť hydratují, regenerují a omlazují.

Hlavním úkolem přípravků blur, však je okamžitá optická retuš pleti, která se po použití tohoto typu přípravku ihned promění v hladkou, sjednocenou, bez viditelných pórů a vrásek. A navíc pokožka krásně září, ovšem bez použití nepřirozeného barevného krytí.

Podle zvoleného přípravku se blur používá buď samotný, nebo po použití podkladového krému. Aplikace make-upu už samozřejmě odpadá, protože účinky obou přípravků by se míjely. To, že blur opravdu funguje, zjistíte okamžitě během několika sekund. Vaše pleť bude vypadat lépe a bude na dotek jemnější a krásnější.

Otestovat můžete třeba přípravek Garnier Perfect Blur, který funguje jako zjemňující báze. Díky mikročátečkám odrážejícím světlo, vytváří efekt opticky dokonalé pleti. Ihned po aplikaci je pokožka jemnější a navíc celkově sjednocenější a zářivější.

Tyto přípravky ocení také ženy, které mají problémy s viditelnými póry. Textura přípravku je totiž dokonale zakryje a pleť působí mnohem hladším a hebčím dojmem. A navíc nejen, že póry dokonale zamaskuje, ale už po pouhém měsíci snižuje množství i velikost pórů.
makeup a štěteček
Můžete vyzkoušet i novinku od značky Nivea – zdokonalující krému Cellular Perfekt Skin, který umí nejenom skvěle omlazovat pleť, ale také pracuje s jejím tónem. Funguje na bázi velmi jemných pigmentů, které se dokonale přizpůsobí tónu vaší pleti. Pokud toužíte po přirozeném odstínu pokožky, určitě ho zkuste.

Doporučené články