Rubriky
Cestování

Jak zažít šílený výlet?

Zažít něco šíleného chce v hloubi duše naprosto každý, to se shodneme. Jenže ne všichni na to mají „koule“ jak se říká. Ne každý na to má něco zařídit tak, aby to bylo šílené, protože se většinou lidé bojí riskovat. A to je normální. Všichni máme nějaký pud sebezáchovy, už od přírody se snažíme chovat a počínat si tak, abychom přežili, protože náš cíl je přežít, abychom se mohli rozmnožit. Proto je to nejsilnější pud, jaký může být. A mají to tak všechny živé bytosti na světě. Není ani jedno zvíře, které by žilo a nerozmnožilo se, všechna zvířata mají tento pud a snaží se před predátorem utéct, aby si zachránily svůj krátký život.

letiště

Vezměte si krátký život jepice, která má vlastně za úkol se pouze rozmnožit. A k čemu, když její potomek pak opět jen vyroste a zemře? Je to zajímavé ta příroda. Vraťme se ale zpátky k tomu prvnímu našemu sdělení. A to je šílený výlet. Jak ho naplánovat? Vlastně hlavní klíč k tomu mít šílený výlet je nic neplánovat předem. Vše až na místě nebo maximálně den předem. To samé i letenky. Den předem se podívejte, kam byste mohli letět a podle ceny a destinace si vyberte místo. Nedívejte se na ubytování a nic a vezměte peníze, pár věcí a jeďte! Jakmile se dostanete na místo, většinou se autobusem z letiště můžete dostat do nejbližšího města.

cestování

A tam až na místě řešte nějaké ubytování. Můžete si jednak najít hotel, který najdete nejblíže, nebo si na netu najděte ubytování u někoho, ale pozor, vše si důkladně prověřte! Jedna věc je být šílený a jedna věc je právě výše zmíněný pud sebezáchovy. Na to si dávejte pozor, je plno lidí, kteří by vám mohli něco udělat. A ještě pro vás máme jedno pravidlo – jeďte ve více lidech, nejezděte nikdy sami! Poté až na místě řešte památky, nejlepší je se ani předem nedívat, co dané místo nabízí. Jeďte naslepo, už to je dostatečně šílené.

Rubriky
Cestování

Jak si užít dovolenou s dětmi? Vyberte si správně a můžete si i odpočinout!

Dovolená má být především o odpočinku, ale s dětmi se nám na dovolené často toho odpočinku moc nedostává. Záleží ale na výběru vaší dovolené. 

Jak si užít dovolenou s dětmi? Vyberte si správně a můžete si i odpočinout! 

Na dovolenou jezdíme, protože si chceme odpočinout, chceme poznat něco nového, objevit nové místa a samozřejmě si jezdíme i pro zážitky. S dětmi je ale každá dovolená úplně jiná, než bez nich. Je to vždycky dobrodružství a někdy to chce i pevné nervy. Pokud si chcete dovolenou s dětmi maximálně užít, musíte si dobře vybrat místo, kam pojedete. Nezáleží jen na samotné destinaci ale i na tom, jak dobře je zařízeno ubytování a co všechno je v okolí k dispozici. 

pohoda na dovolené

S dětmi se požadavky mění 

Pokud jede člověk na dovolenou bez dětí, má vždy jiné požadavky, než když cestuje i s nimi. Na výběru místa dovolené záleží a to hodně, okolí by totiž mělo nabízet hodně zajímavostí a atrakcí pro děti, pokud jedete k moři, určitě vybírejte místa, kde je velmi dobrý vstup pro děti, kde jsou pláže i s dětskými atrakcemi a podobně. Zabavené děti jsou totiž spokojené děti a potom si i rodič může na nějakou tu chvíli odpočinout. Pokud už máte starší děti, budou se požadavky zase lišit, menší děti potřebují bezpečí a hodně dětského vyžití, větších dětí se ale klidně zeptejte, kam by chtěly jet. Ty už si totiž mohou pak zábavu v místě najít i samy. 

dítě u moře

Důležité je i ubytování 

Až budete mít vybráno místo dovolené, zaměřte se na ubytování a pozor i zde hledejte taková místa, která jsou pro děti jako stvořená. Penzion, hotel ale třeba i kemp, je jedno, jaký typ ubytování preferujete, ale měli byste vybrat takové místo, kde je v blízkosti dětské hřiště, kde jsou skluzavky, houpačky nebo pískoviště. Tak, aby si děti mohly jít pohrát, což jako rodič zase oceníte. Pokud máte sebou miminko, je vhodné vybrat ubytování, kde je možnost zapůjčení dětské postýlky, jídelní židličky a podobně, tyhle věci pak nemusíte sebou zbytečně vláčit. 

Pokud jedete do hotelu, určitě se podívejte i na nabídku nejrůznějších dětských animačních programů. Pokud to hotel nabízí, máte vyhráno, po nějakou dobu během dne se totiž o zábavu dětí budou starat zaměstnanci hotelu, kteří pro děti mají vždy vymyšlený zajímavý tematický program. 

Rubriky
Cestování

Předcházejte poškození jater, chraňte je

Možná se v posledních dnech necítíte nejlépe, jste unaveni a trápí vás zažívací obtíže. Možná jste prodělali nějakou nemoc, brali léky a teď se vaše tělo vzpamatovává a dává zpět do formy. Při nemoci však také často trpí i vnitřní orgány, kterých se ale probíhající onemocnění netýká. Často jsou velmi zatížená třeba játra.

květiny

Vždy když berete nějaké léky, ty bohužel prochází i přes játra a zanechávají na nich svůj otisk. Některé více, některé méně. Mezi největší zátěž patří antibiotika či kortikoidy. Po jejich užívání je tedy dobré, vrátit játra do kondice. Umožní vám to přípravek na liv.52. Dokáže skoro zázraky.

·        Řeší zažívací obtíže
·        Dokáže pozitivně působit na hladinu cukru v krvi a také na hladinu cholesterolu
·        Dokáže regenerovat jaterní tkáň po tak závažných onemocněních, ke kterým patří mononukleóza, žloutenka či borelióza
·        Může být použit jako doplněk chemoterapie a oslabit její negativní účinky v podobě těžkých nevolností
·        Lze jej užívat preventivně právě při podávání předepsaných přípravků, antibiotik či hormonálních léčiv, v tu chvíli pak působí jako ochrana jater před nežádoucím vlivem samotných léků

Spolehlivá a účinná kombinace několika bylin

Kouzlo liv.52 spočívá v jeho obsahu, tedy kombinaci několika velmi účinných složek, respektive bylin. Patří k nim především Tamaryšek francouzský, Vrcholák pravý, Lilek černý. Oxid železitý, Kapara Trnitá, Kasia, Čekanka Obecná a Řebříček pravý. Vše podstatné je uloženo v tabletách. Ty je dobré užívat 1 – 2 denně po několik měsíců.

Přípravek mohou užívat dospělí, pozor ale u těhotných a kojících. Vždy je však dobré poradit se před užíváním s lékařem.

Potřebujete-li vaše játra vrátit do kondice, chystáte-li se dlouhodobě užívat nějaké z léků, volte přípravek liv.52, protože zdraví máme jen jedno a játra taky.

tabletky, prášky