Dlouhý požitek ze sexu


Souznění v partnerském vztahu je tím nejdůležitějším pilířem. Symbióza a harmonie ve vztahu by měla být ve všech ohledech a ačkoli to někde může skřípat, neměla byt nastat v žádné oblasti zásadní neshoda. Nejdůležitější ze všeho je vzájemné porozumění, přitažlivost, zamilovanost, sdílení společných zážitků ale i intimní sbližování. Na společný život i budoucnost bychom měli mít podobný pohled a jít společnou cestou. Pokud chce každý něco jiného – jeden cestovat a druhý se usadit a mít rodinu – je trochu problematické hledat společný kompromis a najít štěstí ve společné budoucnosti.

pár lidí

Neměli bychom ale ani zapomínat na důležitou oblast vztahu a tou je vnímání intimity. Každý máme jinak vyvinutou sexualitu a míru chtíče, ale pokud se v posteli nedokáží partneři sehrát, bývá to velký problém. Obecně nelze aby byli ve vztahu dva stejní lidé, kteří by chtěli to samé stejnou měrou a intenzitou. Většinou jeden dává lásku druhému více než ten druhý a podobně tak jeden chce více sexuálních dobrodružství a milostných vzplanutí. Někdy nastávají chvíle, kdy jsou na sebe dva naprosto naladěni a intimitu vyžadují zcela stejně. Mnohdy to ale bývá tak, že jeden má větší chtíč, zatímco druhý není zrovna na intimitu naladěný.

lásky

Někdy prostě sex nebývá zcela vyvážený a férový pro oba. Dost často strádá žena, která by si chtěla intimitu dlouze a naplno užívat, zatímco muž je s “věcí” rychle hotový. Oddálení ejakulace přitom není taková věda. Často je to pouze o nastavení v hlavě a “vytrénováním se”. Někdy to ale takhle snadno nejde, protože muži ejakulaci prostě nedokáží potlačit. v takovém případě je tu účinná https://wiki.iurium.cz/w/%25C3%259A%25C4%258Dinn%25C3%25A1_l%25C3%25ADtost látka dapoxetin, která pomáhá ejakulaci oddálit a přináší větší požitek ze samotného aktu. Přinese tak uspokojení nejen muži ale také partnerce, která si může užít dlouhého sexuální styku bez obav z rychlé ejakulace partnera.

Doporučené články