Jak zažít šílený výlet?

Zažít něco šíleného chce v hloubi duše naprosto každý, to se shodneme. Jenže ne všichni na to mají „koule“ jak se říká. Ne každý na to má něco zařídit tak, aby to bylo šílené, protože se většinou lidé bojí riskovat. A to je normální. Všichni máme nějaký pud sebezáchovy, už od přírody se snažíme chovat a počínat si tak, abychom přežili, protože náš cíl je přežít, abychom se mohli rozmnožit. Proto je to nejsilnější pud, jaký může být. A mají to tak všechny živé bytosti na světě. Není ani jedno zvíře, které by žilo a nerozmnožilo se, všechna zvířata mají tento pud a snaží se před predátorem utéct, aby si zachránily svůj krátký život.

letiště

Vezměte si krátký život jepice, která má vlastně za úkol se pouze rozmnožit. A k čemu, když její potomek pak opět jen vyroste a zemře? Je to zajímavé ta příroda. Vraťme se ale zpátky k tomu prvnímu našemu sdělení. A to je šílený výlet. Jak ho naplánovat? Vlastně hlavní klíč k tomu mít šílený výlet je nic neplánovat předem. Vše až na místě nebo maximálně den předem. To samé i letenky. Den předem se podívejte, kam byste mohli letět a podle ceny a destinace si vyberte místo. Nedívejte se na ubytování a nic a vezměte peníze, pár věcí a jeďte! Jakmile se dostanete na místo, většinou se autobusem z letiště můžete dostat do nejbližšího města.

cestování

A tam až na místě řešte nějaké ubytování. Můžete si jednak najít hotel, který najdete nejblíže, nebo si na netu najděte ubytování u někoho, ale pozor, vše si důkladně prověřte! Jedna věc je být šílený a jedna věc je právě výše zmíněný pud sebezáchovy. Na to si dávejte pozor, je plno lidí, kteří by vám mohli něco udělat. A ještě pro vás máme jedno pravidlo – jeďte ve více lidech, nejezděte nikdy sami! Poté až na místě řešte památky, nejlepší je se ani předem nedívat, co dané místo nabízí. Jeďte naslepo, už to je dostatečně šílené.

Doporučené články