Předcházejte poškození jater, chraňte je

Možná se v posledních dnech necítíte nejlépe, jste unaveni a trápí vás zažívací obtíže. Možná jste prodělali nějakou nemoc, brali léky a teď se vaše tělo vzpamatovává a dává zpět do formy. Při nemoci však také často trpí i vnitřní orgány, kterých se ale probíhající onemocnění netýká. Často jsou velmi zatížená třeba játra.

květiny

Vždy když berete nějaké léky, ty bohužel prochází i přes játra a zanechávají na nich svůj otisk. Některé více, některé méně. Mezi největší zátěž patří antibiotika či kortikoidy. Po jejich užívání je tedy dobré, vrátit játra do kondice. Umožní vám to přípravek na liv.52. Dokáže skoro zázraky.

· Řeší zažívací obtíže
· Dokáže pozitivně působit na hladinu cukru v krvi a také na hladinu cholesterolu
· Dokáže regenerovat jaterní tkáň po tak závažných onemocněních, ke kterým patří mononukleóza, žloutenka či borelióza
· Může být použit jako doplněk chemoterapie a oslabit její negativní účinky v podobě těžkých nevolností
· Lze jej užívat preventivně právě při podávání předepsaných přípravků, antibiotik či hormonálních léčiv, v tu chvíli pak působí jako ochrana jater před nežádoucím vlivem samotných léků

Spolehlivá a účinná kombinace několika bylin

Kouzlo liv.52 spočívá v jeho obsahu, tedy kombinaci několika velmi účinných složek, respektive bylin. Patří k nim především Tamaryšek francouzský, Vrcholák pravý, Lilek černý. Oxid železitý, Kapara Trnitá, Kasia, Čekanka Obecná a Řebříček pravý. Vše podstatné je uloženo v tabletách. Ty je dobré užívat 1 – 2 denně po několik měsíců.

Přípravek mohou užívat dospělí, pozor ale u těhotných a kojících. Vždy je však dobré poradit se před užíváním s lékařem.

Potřebujete-li vaše játra vrátit do kondice, chystáte-li se dlouhodobě užívat nějaké z léků, volte přípravek liv.52, protože zdraví máme jen jedno a játra taky.

tabletky, prášky

Doporučené články