Různé druhy společností

V jaké společnosti se cítíte nejlépe? Je totiž mnoho druhů lidí a taky společností, kde se člověk cítí opravdu skvělé. Jsou ale i různé společnosti, které lidem mohou pomoct. Pomáhají třeba od nějakých problémů, krizí anebo něčeho podobného. Já si myslím, že nějaké spolky společnosti jsou opravdu perfektní a vyplatí se. Například alkoholické spolky. Myslím tím to, že to jsou takové spolky, kde se sdružují alkoholici. A chtějí se samozřejmě léčit. Podle mého názoru je tohle opravdu pěkné. Je opravdu pěkné, když se někdo chce léčit a žít opravdu lepší život. Protože ne mnoho lidí žije opravdu zdravý život. Sice nemám právo někoho takhle soudit, ale jistě si každý dokážete představit, jak vypadá slušný a spořádaný život.

Lze být ve společnosti i online.

Co třeba například život takový, že žijete ve společnosti obklopeni láskou? Podle mého názoru je tohle úplně fantastické a skvělé. Protože než být ve společnosti, kde se třeba stále pije alkohol anebo se berou tvrdé drogy, je naprosto špatné. A nedej bože, pokud v té rodině jsou malé děti. Tak jakýpak mohou mít vzor? Podle mého názoru zastávám moto, že co se v mládí se naučíš ve stáří jako když najdeš.

Co říkáte na tuto společnost?

Proto si dávám pozor, jak se chovám anebo co dělám svými dětmi. Chci, aby mé děti byly stále v dobré společnosti. Tedy myslím tím hlavně ve slušné společnosti. Znám totiž mnoho dětí, které se nechovají jako děti. Někdy si připadám, že jsem v dětské společnosti, která se ale chová až moc dospěle. Je mi moc smutno, když třeba třináctileté děti užívají alkohol anebo cigarety. Vím, že třeba to vidí doma a myslí si, že je to normální. Nicméně ale jejich rodiče by jim měli říct, co je dobré a co není. Takže opravdu záleží na tom, v jaké společnosti se nejenom dítě, ale taky dospělý pohybuje. Ne vše je totiž pěkné a slušné. Já bych si dávala opravdu záležet, v jaké společnosti se nacházím.

Doporučené články