Podnikatelský úvěr pro velké i malé firmy i pro soukromé podnikatele

Najít půjčku pro podnikatele může být snadné, jenomže když přijde na lámání chleba, tak v bance vás třeba odmítnou proto, že máte záznam, že jste moc malí nebo moc velcí nebo že nemůžete něčím ručit. Podmínky jsou u každého trochu jiné, ale možností, proč to nejde, je tisíce. Naštěstí existují i společnosti, které se vymlouvat nebudou a budou se snažit vám pomoci.

Ať už jste malý či velký podnikatel, malá nebo velká firma či nadnárodní korporace, vždy může přijít doba, kdy potřebujete půjčku.

Nejlepší z těchto možností se jeví hypotéka, protože u tohoto typu úvěru samozřejmě ručíte nemovitostí, což vám značně snižuje úrokovou sazbu. Stále je tento typ úvěru pro mnohé klienty lákavý a přijatelný i z hlediska všech ostatních podmínek.

notebook, lístečky

Banka vám nepomůže ani v případě, že máte dluhy. Dostali jste se až do takové finanční tísně? Nevíte, jestli podnikání vůbec přežije? Jestli ho udržíte v chodu nebo už jste dokonce v krachu a potřebujete peníze na vyplacení exekucí? I v takových případech může pomoci právě hypotéka bez registru https://nebankovni-hypoteky-cz.cz/hypoteka-bez-registru.

Podnikání je krásné na začátku, když se všechno rozjíždí a když se nám daří. Naopak v případě, že se nedaří a ztrácíme pevnou půdu pod nohama, často ztrácíme i „zdravý“ úsudek. Ovšem nezoufejte, možná zrovna váš případ pomůže vyřešit tento typ úvěru.

kalkulačka, papíry

Nastavte si podmínky tak, abyste dokázali splácet. Pokud máte záznam, tak společnosti jsou schopné jej tolerovat. Pomohou vám vyplatit staré dluhy, provedou oddlužení a splátky si nastavíte tak, abyste byli schopni splácet. Doba splatnosti může být nastavená až na 30 let a s penězi navíc můžete udělat cokoliv, co uznáte za vhodné. Můžete s nimi zaplatit v podnikání naprosto cokoliv, stejně tak jako vyplatit dluhy, exekuce, ale i zaplatit faktury, nakoupit majetek, zkrátka a dobře cokoliv. Vždy dáváte nějakou nemovitost do zástavy, takže musíte nějakou vlastnit, abyste mohli úvěr získat.

Doporučené články