Postele Provence

Zařizujete si bydlení a chcete dát domu nebo bytu jednotný ráz? Líbí se vám elegantní, a přitom praktické přímořské styly? Se stylem Provence nemůžete udělat chybu. Provence, česky Provensálsko, je historická země na jihovýchodě Francie. Jedna z prvních věcí, co se všem vybaví jsou levandulová pole, jejich úžasná fialová barva a vůně.

Provence levandule

V nábytkářském průmyslu je styl Provence spojen s elegancí francouzského venkova. Staletá tradice prakticky zařízených venkovských domů. Přímořskou atmosféru podtrhují světlé barvy, jako je bílá, smetanová a krémová v kombinaci s levandulovými nebo růžovo-červenými odstíny. Neopracovaný vzhled, retro patina či přírodní vzhled. Kvalitní nábytek z masívu, který vydrží po několik generací. Rozhodli jste se pro ložnici ve stylu Provence? Manželská postel Provence vás nezklame. Je vyrobená z kvalitního smrkového dřeva. Do ložnice mimo postel patří i noční stolky. Ve Světě pokladů najdete i ty. Manželská postel Provence může být prostá jednobarevná, nebo si můžete zvolit ručně malovanou, ze žádnou z variant neuděláte chybu. Po vydatném spánku v kvalitní posteli vstanete do nového dne odpočinutí a plní energie.

dřevo

Máte svůj domeček a chcete si jej útulně vybavit? Se stylem Provence si budete připadat stále jako na dovolené u moře. Masivní dřevo, praktický vesnický styl, patina či bílý nátěr, to je styl Provence. Říká se, že v jednoduchosti je krása, ale jednoduché rozhodně neznamená nudné a všední. Nábytek z masivu v jednoduchém Provence stylu vám přinese do bytu klid a pohodu středomoří. Navštivte Svět pokladů a nebude vědět kam dřív koukat, skříně, komody, postele, noční stolky. Sladíte-li si celý byt do jednotného stylu, vytvoříte kouzelné místo k bydlení, kam se budete rádi vracet po celodenní kolotoči. Stane se pro vás opravdovou oázou klidu a pohody. Volte styl Provence.

Doporučené články